Datum : 09.02.1888      
Plaats : Den Burg (Texel) Provincie : Noord-Holland
Winnaar : J.Witte Deelnemers : 11
Spelers uit regio : 12 Codering : lokaal
Spel(len) : dam Match/rond : match
Prijs : - Dag : dinsdag
Advertentie(s) : ja Verslag(en) : ja
 
Texelsche Courant 05.02.1888
Damwedstrijd. Op Donderdag 9 eerste gedeelte en op Dinsdag 14 Febr. tweede ged. telkens ’s avonds 7 uur precies, in het logement ‘De Zwaan’, om Prijs en Premie.
C.A. Broekkamp, Burg – Texel.
N.B. Beneden 16 jaar geen toegang.

Texelsche Courant 12.02.1888
Texel, 11 Februari 1888.
Ofschoon er velen werden geslagen, had toch de strijd in het logement ‘de Zwaan’ Donderdagavond gehouden een vredig karakter. 11 Personen waren opgekomen om deel te nemen aan den damwedstrijd, door den heer Broekkamp voor dien avond uitgeschreven. De tegenwoordigheid van vele anderen getuigde van belangstelling in dien vreedzame kamp.
Als overwinnaars blven over de heeren J. Witte, C.W. Koning, A. Bakelaar, en J. Daalder. Door wien Dinsdag a.s. aan het tweede gedeelte van den wedstrijd zal worden deelgenomen. Zeker zullen vele dan het einde van den kamp kunnen zien.

Texelsche Courant 16.02.1888
Gisteravond werd de damwedstrijd in ’t logement ‘de Zwaan’ alhier voortgezet. Zooals wij in ons voorlaatste vermelden, moest het pleit toen nog beslist worden tusschen de 4 overgeblevenen. Nadat er reeds spoedig 2 afvielen, moest nog uitgemaakt worden wie der beide overgeblevenen de prijs zou halen. Vooral deze partijen werden met groote belangstelling door de toeschouwers gevolgd.
Eindelijk reeds laat in den avond was de strijd geëindigd en trad J. Witte als prijswinnaar uit het strijdperk, terwijl A. Bakelaar de premie verkreeg.

Uitslag:
1. J. Witte    
2. A. Bakelaar    
3/4. J. Daalder / C.W. Koning    

C.A. Broekkamp organiseert, als dammer, slechts 1 toernooi. Ditmaal geen informatie over inleggeld, maar wel duidelijkheid over de te volgen wedstrijdprocedure. Ook goed voor de omzet!
J. Daalder is ongetwijfeld de wedstrijdleider die we eerder tegenkwamen. De topspelers weten zich ook in deze wedstrijd te handhaven. Onder de 16 geen toegang.
 
TexelscheCrt18880205

Texelsche Courant 05.02.1888